Podział klasy A i klasy B

• autor: oti, 2014-07-02 22:05

Zarząd Radomskiego OZPN zaakceptował podział lig na sezon 2014/15. Poniżej lista drużyn w Colo Sport Klasie A i Colo Sport Klasie B.

Colo Sport Klasa A, grupa 1: Gryf Policzna, MKS Kozienice, Megawat Świerże Górne, Akcja Jastrzębia, Iskra Gózd, Skaryszewianka Skaryszew, Gracja Tczów, Hubertus Chomentów, Zorza Kowala, Gryfia Mirów, Centrum Radom, Zamłynie Radom, Strażak Wielogóra, zwycięzca barażu Chojniak Wieniawa/Wisła Solec.

Colo Sport Klasa A, grupa 2: Ruszcovia Borkowice, Orzeł Gielniów, SKS Potworów, Sokół Przytyk, Jaguar Wolanów, Powała Taczów, KS Błotnica, LKS Jedlińsk, Zodiak Sucha, Sadownik Błędów, Mogielanka Mogielnica, Kraska Jasieniec, KS Jastrząb, GTKKF Grójec.

W klasie B w nowym sezonie wystąpi trzy nowe kluby, KS Sokolniki Mokre, WUKS (Wiejski Uczniowski Klub Sportowy) Ruda Wielka oraz LKS FC Głowaczów.

Colo Sport Klasa B, grupa 1: Energia II Kozienice, WKS Zajezierze, Proch II Pionki, Królewscy Jedlnia, Zwolenianka II Zwoleń, Wisła Chotcza, Wisła Solec (jeśli nie wygra barażu z Chojniakiem), Krępianka Rzeczniów, LZS Zalesice, KS Maków, Cech Radom, Postęp Łaziska, Hubal Chlewiska, WUKS Ruda Wielka.

Colo Sport Klasa B, grupa 2: KS Magnuszew, GKS Chynów, KS Lesznowola, GPSZ Głuchów, Tęcza Augustów, Iskra Zbrosza Duża, LKS Pniewy, GKS Belsk Duży, MKS Wysmierzyce, Zorza Klwów, Chojniak Wieniawa (jeśli nie wygra barażu z Wisłą Solec), KS Sokolniki Mokre, LKS FC Głowaczów.