Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyszukiwarka

Aktualności

Ciężki tydzień przygotowań za nami

• autor: oti, 2014-08-03 23:30

W piątek z Centrum Radom, a w niedzielę z Zawiszą Sienno seniorzy Chomentowa rozegrali w ostatnich dniach. Oba mecze przegrali.

Porażka z Centrum 1-4 i zbyt proste błędy w defensywie, które nie powinny się przytrafić. Centrum w sparingach wypada rewelacyjnie i ciekawe czy uda się podobnie wystąpić w lidze? Czekamy więc na rewanż.

We wczorajszym sparingu z przedstawicielem ligi okręgowej Zawiszą Sienno, powiało optymizmem, bo na pewno nie byliśmy gorszą drużyną, mimo straty gola w ostatniej akcji meczu.

Kilka kwestii do wyjaśnienia; po pierwsze w ataku, całą drugą połowę zagrał Bartek Grzywacz i ustrzelił hattrica. Po drugie 75 min rozegrał, po dłuższej przerwie Bartek Kozicki. Po trzecie młodzieżowiec z Orła Wierzbica nie będzie występował w naszej ekipie. (przynajmniej jeszcze nie w tym roku).

Domagała; Marchewka, Nowak, Wrochna, Błasiński, Mroczek, Kozicki, Wólczyński A, Derdak, Baryłkiewicz, Grzywacz, oraz Wólczyński D., Banaszkiewicz, Piasek, Zawodnik testowany, Mucha.

5-6 Bramki dla Chomentowa strzelili; Grzywacz 3, Much 1, Baryłkiewicz 1

W tym tygodniu czeka nas dwa treningi z piłkami i w niedzielę mecz pucharowy z Krępianką Rzeczniów.