KS Hubertus Chomentów liderem !

• autor: A.D., 2014-09-19 06:47

GRYFIA MIRÓW – KS HUBERTUS CHOMENTÓW

bramki :D. Dujko3, I. Jastrzębski

Nie zwalnia tempa drużyna naszych młodzików grająca w II radomskiej lidze U-12.

Tym razem pokonaliśmy na wyjeździe ekipę Gryfii Mirów.

W środowe popołudnie ,w rocznicę napaści ZSRR na Polskę, spotkały się na boisku dwie ekipy, które nie zaznały dotychczas goryczy porażki i nie straciły żadnego punktu, a gospodarze nawet bramki. Wiadomo więc było, że taki stan rzeczy nie może się utrzymać po tym meczu.

Emocje w takim spotkaniu powinny być gwarantowane i tak było.

Od pierwszego gwizdka zaczęła się więc walka, w której uwidoczniła się minimalna przewaga naszego zespołu. Bez zbytniego respektu atakowaliśmy bramkę przeciwnika i taka taktyka przyniosła efekt w postaci bramki, a zdobywcą okazał się sprytnym uderzeniem głową kapitan naszej ekipy Dominik Dujko. Rywale wydawali się mocno zaskoczeni taką sytuacją, wszak stracili pierwszą bramkę w lidze. Nasza drużyna natomiast nie zwalniała tempa, czego efektem był drugi gol niezawodnego Igora Jastrzębskiego. Przed przerwą zdobyliśmy jeszcze jedną bramkę znowu autorstwa naszego kapitana Dominika Dujko, który pięknym strzałem z dystansu przelobował bramkarza gospodarzy.

Po przerwie mecz się wyrównał, gdyż gracze Gryfii ruszyli śmielej do ataków na naszą bramkę. Efektem tego był gol zdobyty po szybkiej akcji. To zdarzenie podziałało mobilizująco na nasz zespół i wkrótce po faulu na Krystianie Czyżu wywalczyliśmy rzut karny, który na gola zamienił grający bardzo dobrze w tym spotkaniu Dominik Dujko.

Na tym emocje się nie skończyły, ambitnie grający gospodarze grali do końca strzelając nam drugą bramkę. Na więcej jednak nie pozwoliliśmy i umiejętnie rozbijając ataki Mirowian „dowieźliśmy” korzystny wynik do końca meczu.

Trzeba przyznać, że zagraliśmy z najsilniejszym jak dotychczas przeciwnikiem. Wygraliśmy, bo zagraliśmy skuteczniej. Znowu należy pochwalić cały zespół, mimo straty dwóch bramek, także formację obronną na czele z Bartkiem Łukomskim w bramce.

W meczu z Gryfią wystąpili : Bartek Łukomski, Łucja Nogaj, Krystian Czyż, Patrycja Kaźmierczak, Wojciech Krawczyk, Dominik Dujko, Piotr Lisek, Michał Tuzimek, Igor Jastrzębski, Mateusz Jarocki, Alan Górnik, Dawid Matysiak, Piotr Michalski, Gabrysia Czyż oraz Hubert Morawski.

Kolejny ligowy mecz gramy na wyjeździe już w sobotę 20. 09. 2014 o godz. 16.00, z lokalnym rywalem Skaryszewianką.

Inne wyniki naszej grupy :

KS Jastrząb – Broń Radom 1 : 2

Polonia Iłża – Skaryszewianka 3 : 1