Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

• autor: A.D., 2014-09-22 13:56

SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW – KS HUBERTUS CHOMENTÓW

0 : 2

bramki : I. Jastrzębski 2

W sobotnie popołudnie drużyna młodzików Hubertusa zmierzyła się z lokalnym rywalem na boisku w Skaryszewie.

Nasza ekipa broniła fotela lidera, natomiast przeciwnicy chcieli się odbić od dna tabeli.

Początek gry pokazał, że nie będzie to łatwy mecz dla nas. Osłabienia kadrowe naszej drużyny sprawiły, że nie zdołaliśmy osiągnąć przewagi od pierwszych minut. Pierwsza połowa to bardzo wyrównany mecz, gdzie bliżej prowadzenia byli gospodarze, m.in. trafili piłką w słupek. Najlepszą sytuację dla nas zmarnował Michał Tuzimek, który kiwnął obrońcę i bramkarza, ale oddał zbyt lekki strzał do pustej bramki i piłkę z linii bramkowej wybił obrońca. Ta część gry zakończyła się więc bez bramek, ale straciliśmy kolejnego zawodnika, gdyż Piotrek Lisek w wyniku odniesionej kontuzji nie mógł już grać w drugiej połowie.

Taka sytuacja nie napawała optymizmem, ale po zmianie stron obraz gry zmienił się radykalnie na naszą korzyść. Trzeba tu dodać, że od początku drugiej połowy Bartek Łukomski wszedł do gry w pole, natomiast jego miejsce w bramce zajął Dominik Dujko. Wniosło to dużo ożywienia w akcje ofensywne naszej ekipy. Raz po raz stwarzaliśmy groźne sytuacje pod bramką Skaryszewianki, z których dwie wykorzystał Igor Jastrzębski. Linia obronna naszej drużyny, grająca pierwszy raz w takim ustawieniu, również świetnie radziła sobie z rywalami.

Wynik spotkania mógł być nawet wyższy, gdyż rzutu karnego nie wykorzystał I. Jastrzębski.

Podsumowując trzeba pochwalić znowu cały zespół za kolejny dobry mecz zakończony wygraną. Nie był to łatwy mecz, ale klasę drużyny poznaje się wtedy gdy radzi sobie mimo wielu trudności.

My to właśnie pokazaliśmy w tym spotkaniu.

Za tydzień, w sobotę 27.09.2014, gramy u siebie ostatni mecz I rundy, w którym wyjaśni się kto będzie na czele tabeli. Rywalem drużyna Broni Radom, która do dzisiaj również nie przegrała ( nie znamy wyniku meczu tej drużyny z Gryfią).

W innym meczu naszej grupy Polonia Iłża pokonała KS Jastrząb 4 : 1.

Juniorzy przegrali ze Skaryszewianką 11-1, a seniorzy nie poradzili sobie na boisku w Świerżach z miejscowym Megawatem, przegrywając 1-0. Kolejne emocje już za tydzień.