Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

• autor: A.D., 2014-10-06 10:52
Początek rundy rewanżowej w lidze młodzików U-12 ze zwycięstwem

KS HUBERTUS CHOMENTÓW – POLONIA IŁŻA 1 : 0

bramka : Bartłomiej Łukomski

Udanie rundę rewanżową rozpoczęła najmłodsza nasza drużyna chłopców i dziewcząt wygrywając u siebie z Polonią Iłża. Tym razem zwycięstwo przyszło trudniej niż w pierwszym meczu, miesiąc temu. Drużyna przeciwna postawiła dzisiaj wyżej poprzeczkę i od pierwszych minut mecz był wyrównany.

Z upływem czasu to nasza drużyna organizowała groźniejsze akcje pod bramką przeciwnika i jeszcze przed przerwą udało się nam wyjść na prowadzenie. Rzut rożny egzekwował Dawid Matysiak, który dograł piłkę precyzyjnie do Bartka Łukomskiego, a ten sprytnym strzałem umieścił piłkę w siatce Iłżan. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale ta część gry zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem naszej drużyny.

W drugiej odsłonie nasza ekipa znów była stroną przeważającą, ale rywale potrafili wyprowadzać groźne kontrataki. Znów zmarnowaliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramek. Prawdziwa furorę w naszej ekipie robiła Gabrysia Czyż, która grając w obronie potrafiła minąć kilku rywali i znaleźć się sam na sam z bramkarzem. Tym razem nie udało się trafić do siatki, ale to tylko kwestia czasu. Na szczęście nasza obrona też nie dopuściła do utraty bramki i mecz zakończył się jednobramkowym lecz zasłużonym zwycięstwem Hubertusa.

W meczu z Polonią zagrali : Dominik Dujko, Łucja Nogaj, Krystian Czyż, Gabriela Czyż, Wojciech Krawczyk, Bartłomiej Łukomski, Piotr Lisek, Michał Tuzimek, Igor Jastrzębski, Bartłomiej Kacprowicz, Alan Górnik, Dawid Matysiak, Piotr Michalski, Mateusz Jarocki, Mateusz Witkowski.

Kolejny ligowy mecz zagramy 11.10 w sobotę o godz. 14.00 na stadionie w Jastrzębiu z drużyną KS Jastrząb.

W innym meczu naszej grupy Skaryszewianka uległa Broni Radom 0 : 3.

Niestety nadal poniżej oczekiwań grają juniorzy i seniorzy. Ci pierwsi przegrali w Przyłęku 4-0, natomiast seniorzy nie poradzili sobie z twardo grającą ekipą Gracji Tczów, przegrywając 0-2. Miejmy nadzieję, że wszystko zmieni się w najbliższym tygodniu.