Remis 3-3 z Sokołem Sokolniki

SOKÓŁ SOKOLNIKI - HUBERTUS CHOMENTÓW 3:3
Bramki: Maciejczak, Bińkowski, testowany - dla Sokoła

Derdak, Arak, Andziak - dla Chomentowa

Spotkanie początkowo miało odbyć się w sobotę na sztucznym boisku obok Wieniawy ale po opadach śniegu było zasypane i nie było sprzętu aby go odśnieżyć. Mecz przeniesiono, na niedzielę o godzinie 17.00, na 11 listopada.

Na początku warto odnotować bardzo dobrą postawę Sokoła, to chyba najlepsza drużyna z jaka tej zimy sparowaliśmy. W takim zestawieniu spokojnie utrzymali by się w okręgówce. Spory wpływ na ten stan rzeczy, ma mocna kadra, zawodnicy, którzy odpadają z kadry Oskara Przysucha często lądują w Sokolnikach. Siwek, Sapieja i jeden ze strzelców bramki - Bińkowski, który przymierzany jest do gry w Gerlachu Drzewica, są najlepszymi przykładami,choć to nie wszyscy. Nie dziwi fakt strzelenia ponad 80 goli w rundzie. Jeśli Sokół będzie chciał, to niemal pewne jest, że lego lata, będzie awans do A klasy.

Jeśli chodzi o naszą grę, to cieszy forma fizyczna, bo przegrywaliśmy, a drużyna spięła się doprowadzając do remisu. Cieszy coraz lepsza gra Łukasza Araka, Michała Drabika, Jacka Nowaka, Pawła Derdaka, oraz naszych młodzieżowców; Ukleji, Mroczka. Po kontuzji zagrał Wojciech Andziak i strzelił gola, zza 16-tki, technicznym strzałem obok słupka.

Mamy jeszcze sporo rzeczy do poprawienia, szwankuje cały czas organizacja gry, po stracie piłki. Nie mogło zagrać kilku zawodników, obaj bramkarze ze względu na pracę i sprawy rodzinne, byli nieobecni. W bramce zagrał Rafał Marchewka, zawodnik z pola, który niejednokrotnie, pod nieobecność bramkarzy staje na bramce. Dzisiaj mimo straty 3 goli, jego występ można zaliczyć do udanych.

Za tydzień zagramy 6 sparing z Jaguarem Wolanów, mecz odbędzie się w sobotę na MOSIR o godzinie 14.00 w sobotę 14.02.2015.

Ciężkie treningi powodują, że nogi są ciężkie, brakuje świeżości, ale tak ma być, to co najlepsze, ma przyjść pod koniec marca. Mamy luty i obciążenia jeszcze wzrosną, kolejny trening już w poniedziałek o godzinie 18.30. Po roztruchtaniu będą innowacyjne zajęcia z piłkami Fitball.

Fitball to kolorowa, elastyczna piłka wykonana z miękkiego, a jednocześnie wytrzymałego tworzywa PCV. Piłka fitness, to idealna alternatywa dla wszystkich osób, które chcą połączyć aktywność fizyczną ze świetną zabawą. Ćwiczenia z piłką pozwalają zrzucić zbędne kilogramy i wyszczuplić ciało. Dodatkowo wzmacniają mięśnie brzucha oraz zapobiegają bólom kręgosłupa. Trening z piłką pomaga ćwiczyć utrzymanie równowagi oraz uelastycznić i wzmocnić mięśnie całego ciała. Z piłką fitness możemy wykonywać ćwiczenia na brzuch, uda, pośladki i ramiona.

autor: ~... 2015-02-09 12:01:55

avatar Sklad???

autor: ~audi 2015-02-09 19:29:43

avatar 6sparing..