Hubertus Chomentów zaczyna od wygranej w Solcu

• autor: oti, 2015-03-22 21:14

Juniorzy KS HUBERTUS CHOMENTÓW wygrywają z Wisłą Solec 1-3, po 2 bramkach Piątka i Smorągiewicza i jest liderem po pierwszej kolejce. Na mecz pojechała 18-tka zawodników (w tym trzech debiutantów) i wszyscy zagrali.

nowa-galeria-6043031.jpg nowa-galeria-6043032.jpg nowa-galeria-6043033.jpg

Po problemach kadrowych w drużynie juniorów z poprzedniej, rundy już nie ma ani śladu. Obecnie w kadrze jest 24 zawodników, co od początku rozgrywek zaowocowało dobrym wynikiem.

Do drużyny dołączyło dwóch zawodników ze Skaryszewianki Skaryszew (Mateusz Deja i Robert Jamka) oraz zawodnik z Rudy Wielkiej,  Karol Smorągiewicz. Wszyscy zaliczyli udane debiuty w pierwszym meczu.

Ostrowski; Ukleja, Zieba, Wesołowski, Wiśnios, Smorągiewicz, Mroczek, Pietak, Rychlik, Piątek, Chojnacki. W II połowie weszli; Deja, Błasiński, Adamczyk, Jamka, Kwiecień, Laban i Marchewka.

W lidze juniorów można dokonać aż siedmiu zmian i dlatego wszyscy zagrali. Dobre zawody rozegrali obaj bramkarze. Ostry i Mati, pewni na przedpolu, zaangażowani na maxa. Na wysokim poziomie zagrali Ukleja i Błasiński, ale w tym przypadku obaj już grają częściej w seniorach i to procentuje. Bezbłędny Wisnios, dobre długie podanie, to jego atuty w meczu z Wisłą. Zieba Sebastian, to obrońca z rocznika 2000, który bardzo dobrze radzi sobie z kolegami o 4 tata starszymi.

Pewnym punktem był nasz najlepszy strzelec Mateusz Piatek, który nie po raz pierwszy strzelił więcej niż jednego gola. Asystentem przy jednej z bramek był Grześ Rychlik, który z bramkarza przekwalifikował się na napastnika. Bramkę w debiucie strzeli Karol Smoragiewich, to kolejny szybki zawodnik w linii ofensywnej. Trzeba pochwalić całą drużynę za zaangażowanie i chęć zwycięstwa.

Przypominamy, że w tej rundzie gramy dwa mecze z każdą drużyną, więc niebawem Wisła Solec zawita do Chomentowa, ale jeszcze wcześniej, bo juz w niedzielę o godzinie 11.00 zagramy mecz derbowy ze Skaryszewianką, na który zapraszamy naszych wiernych kibiców z popularnym Madkiem na czele. Może tak pokibicują, że usłyszy o nich cała Polska?

autor: ~Tylko wygrana 2015-03-24 15:55:35

avatar Spiąć sie na derby