Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyszukiwarka

Aktualności

Niesamowita runda Hubertusa Chomentów

• autor: oti, 2015-05-31 15:31

Wygraną 5-1 ze Strażakiem Wielogóra w sobotnie popołudnie Hubertus Chomentów dopisuje kolejne 3 oczka. Gola strzelił również Prezes naszego klubu - Paweł Śmietanka.

Spłacają się ciężkie treningi w styczniu, lutym i marcu. Mamy pop prostu więcej gazu w II - ich połowach i odjeżdżamy przeciwnikom, zostawiając ich bez punktów. Tak gra Chomentów w tej rundzie. Gdybyśmy mieli podobną poprzednią rundę, bylibyśmy wysoko w tabeli, a tak walczymy o V miejsce, możne przy dobrym układzie zajmiemy IV, ale warunkiem jest wygrana z Policzna i Kowalą. Co jest bardzo możliwe.

Domagała, Bossy, Pietrzykowski, Marchewka D, Drabik D, Adamus, Michalski, Derdak (Mroczek 70 min.), Mucha (46 min Andziak), Błasiński (46 min Ukleja), Skura (55 min. Śmietanka), oraz Nowak, Arak, Wrochna.