Hubertus Chomentów wygrywa u siebie i na wyjeździe

• autor: oti, 2015-06-06 22:45

Dwie drużyny z Gminy Skaryszew otwierają tabelę klasy A rundy wiosennej. Patrząc na tabelę z całego sezonu też nie jest źle. Hubertus Chomentów wygrywając w Policznej 1-2 zapewnił sobie V miejsce - miejsce historyczne, ponieważ najlepiej było rok wcześniej, gdy zajęliśmy VIII miejsce.

Cały czas istnieje szansa, żeby zakończyć sezon na IV miejscu, przy założeniu, że Chojniak Wieniawa w 2 -uch ostatnich meczach zdobędzie tylko 1 pkt, a my wygramy mecz z Kowalą. W tym tygodniu mamy pauzę, gdyż MKS Kozienice wycofał się z rozgrywek.

Wracając do meczu, to w Policznej było bardzo upalnie, a Gryf grał mecz o życie i od samego początku ruszyli do ataków. Trzeba przyznać, że kilka razy byli blisko celu, piłka o centymetry mijała słupek naszej bramki. Chomentów wytrzymał ciśnienie i przy jednym z rzutów rożnych piłka spadła pod nogi Krzysia Pietrzykowskiego i było 0-1.

Druga połowa była podobna, a bramkę na 0-2, po raz kolejny z rzutu rożnego, tym razem głową strzelił również Pietrzykowski. Nasz stoper miał możliwość skompletowania hattricka, ale piłka w innej sytuacji, minęła światło bramki o kilkadziesiąt centymetrów. W ostatnich 2-uch meczach strzeliliśmy 4 gole, po rzutach rożnych, co kiedyś nie było naszą mocna stroną.

Za 2 tygodnie gramy ostatni mecz w lidze z Zorzą Kowala i inne rozwiązanie jak wygrana na koniec sezonu, nie wchodzi w grę.

Od 5 lipca 2015 roku zaczynamy przygotowania do rundy jesiennej, trener zaplanował zajęcia 3 x tydzień. (poniedziałki, środy i piątki). Będzie około 6-ciu sparingów, między innymi z Zawiszą Sienno.

Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania dla Jakuba Domagały za pomoc w przywiezieniu trenera na mecz do Policznej z wyjazdu służbowego w Dubiczach Cerkiewnych województwo Podlaskie.

KS Hubertus Chomentów - to więcej niż klub

autor: ~obserwator 2015-06-08 13:04:12

avatar BRAWO!!

autor: ~BRRRRRRAWO 2015-06-08 15:36:03

avatar Super, takiej wiosny nie było nigdy !!!

autor: ~:) 2015-06-09 08:32:00

avatar Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham cię - Chomentów