Hubertus Chomentów sie rozpędza

• autor: oti, 2015-08-31 21:42

Hubertus Chomentów - Megawat 3-1 (0-1)

KRĘPIANKA - Hubertus Chomentów II 3-2 (0-1) Niestety na pierwsze punkty w b klasie musimy jeszcze poczekać.

MUCHA, 2X Maciej Różański
Domagała, Pietrzykowski ( 90 min Śmietanka), Bossy, Drabik, Jakub Baryłkiewicz, Derdak (80 min Daniel Wrochna), Różański, Michalski, Nowak (46 min Mucha) , Skura (70 min Piętak), Marchewka

TABELA KLASA A po 3 kolejkach http://www.90minut.pl/liga/0/liga8346.html

Było ciężko. Do 60 min przegrywamy 0-1. PÓŹNIEJ OKNO MUCHY I RÓŻY I RÓŻY I 3 PKT

Była przegrana, później remis, a teraz komplet punktów. Rozpędzamy się powolutku. Powinno być 9 pkt, a jest 4. Część chłopaków pracowała zza granicą i powoli dochodzi do formy. Wydaje się, ze z meczu na mecz powinno być lepiej, ci co graja mniej maja szansę na ogranie się w B klasie. Już teraz Zarząd klubu wie, ze podjął bardzo dobrą decyzję zakładając II zespół. Trzeba być cierpliwymi ta drożyna zacznie punktować.

Wracając do meczu z Megawatem, to przeciwnicy mieli w swoim składzie kilku zawodników z rocznika 1999, co bardzo naszą drużynę uśpiło.

Przez prawie godzinę nie mogliśmy pokonać Świerży, mało tego straciliśmy nawet gola po swoim błędzie.

Dopiero w 60 min piękna bramka, zmiennika w tym meczu Pawła Muchy, podziałała na nas mobilizująco, minute później, podobnie jak w pierwszej sytuacji Maciek Różański, sprowadzony, tego lata z Zorzy Kowala uderzył w okno, nie do obrony i było po meczu. W 70 min również Maciek Różański podwyższył na 3-1
i trzech punktów już nikt nam nie mógł odebrać. Natomiast wyższego rezultatu można było się spodziewać, bo tak zwanych setek było co najmniej pięć.

Megawat z tak małym budżetem i składem osobowym w tym sezonie będzie się bronił przed spadkiem. Na punkty możne liczyć, chyba tylko na swoim specyficznym boisku.

Za tydzień zagramy w Mirowie, która również zaczęła słabo początek rozgrywek, ale to młody i bardzo ambitny zespół, a o wytypowanie wyniku będzie bardzo trudno.

Natomiast w niedzielę B klasa zadra derby sąsiednich Gmin, po wielu latach zagramy z Zalesicami
w niedzielę o godzinie 16.00

autor: ~anonim 2015-09-01 23:36:24

avatar hihihaha a sie narobilo