Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

Tylko remis

• autor: Minio, 2016-05-16 12:25

Hubertus Chomentów w 21 kolejce zremisował z KS Jastrząb 1-1 na jego stadionie.

Od początku inicjatywę przejęli gospodarze, lecz to my jako pierwsi przeprowadziliśmy akcję zakończoną golem. W 10min rzut wolny  na 30m,  do piłki podchodzi popularny "Czester" i dośrodkowuje w pole karne. Strzał głową oddaje Lutek, bramkarz niesfornie wybija piłkę, do której dochodzi nasz napastnik Jastrzębski i zamienia świetną sytuację na bramkę. Mamy 0-1. Po 10min zawodnik gospodarzy zamienia dośrodkowanie na bramkę i mamy 1-1. Dalsza część pierwszej połowy to typowa gra na remis. W przerwie trener decyduje się na zmiany. Boisko opuszcza Lutek oraz Marchewka. Na boisku melduje się Rychlik oraz Kołodziejczyk. Od początku drugiej połowy ponownie ruszyli zawodnicy gospodarzy, lecz nie mogli przebić się przez naszą żelazną obronę. 70 min Rychlik po prostopadłym podaniu wychodzi "oko w oko" z bramkarzem Jastrzębia, przepięknie uderza, lecz nie ma dziś szczęścia, piłka ląduje na prawym słupku bramki. W 75 min boisko opuszcza Piasek, a na jego miejsce melduje się Zawisza. W kolejnej akcji urazu doznaje Różański, który opuszcza plac gry. W jego miejsce wchodzi Laban. Dalsza część gry to dwie niewykorzystane 100% sytuacje naszego napastnika Jastrzębskiego, oraz jedna Labana. Mecz kończy się remisem 1-1 :D

Skład: Deja,Banaszkiewicz,Bosy,Marchewka,Kumięga,Różański,Piętak,Lutek,Śmietanka Piasek, Jastrzębski, oraz Kołodziejczyk, Błasiński, Rychlik, Laban, Laban, Zawisza.