Akcja nie taka straszna!

• autor: H., 2016-10-10 19:53

Kolejne dobre spotkanie zagrali piłkarze Chomentowa, na ciężkim terenie w Jastrzębi z miejscową Akcją.

Początek spotkania to zaczął się dość nerwowo. Przez pierwsze pięć minut gra toczyła się głównie w środku pola. Wyglądało to tak jakby nasi zawodnicy zapoznawali się z murawą, która po obfitych opadach deszczu była grząska i śliska. Po początkowych minutach zawodnicy Chomentowa zaczęli zyskiwać coraz większą przewagę. Przewaga zaowocowała w 20 min spotkania, gdy piłkę za obrońców zagrał "Menio" do dobrze ustawionego i świetnie dysponowanego w tym spotkaniu Daniela Wosztyla. Daniel wykorzystując wyjście bramkarza do piłki przerzuca nad nim piłkę i mamy 0-1!!! Trzy minuty po strzale bramki Daniel dostał drugie prostopadłe podanie i uderzył na bramkę, lecz strzał był za lekki i bramkarz poradził sobie z tym strzałem. Kolejne minuty to dalsza przewaga naszej drużyny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 dla naszej drużyny. Zawodnicy Akcji w trakcie pierwszej połowy wykonali zaledwie jeden groźny strzał na bramkę strzeżoną przez Kubę Domagałe. Na drugą połowę zawodnicy Akcji wyszli bardzo zmotywowani. Mocno przycisnęli naszych zawodników. Po błędzie Lutka w środku pola dwóch zawodników drużyny przeciwnej wychodzi oko w oko z naszym bramkarzem, chcieli strzelić do pustej bramki. Nasz bramkarz był świetnie dysponowany i przejął piłkę w momencie podania. Kolejne minuty do dalsza dominacja Akcji. Po błędzie naszych obrońców zawodnik gospodarzy uderza na bramkę z 10 m, lecz piłka ląduje na poprzeczce naszej bramki. W 15 min drugiej połowy po jednej z kontr wywalczyliśmy rzut rożny. Świetne dośrodkowanie wykorzystał Daniel Lutek. Uderzył głową pod poprzeczkę i mamy 0-2!!!. Akcja po stracie drugiej bramki przeszła do "frontalnego" ataku, lecz to moment w którym po kontrach mieliśmy kilka nie wykorzystanych sytuacji. W tym momencie meczu zareagował trener zmienił Krzysia Pietrzykowskiego i Pawła Derdaka na Wiktora Krajewskiego i Roberta Pirosa. Zawodnicy którzy zameldowali się na placu gry wzięli ciężar gry na siebie. W 80 min spotkania po prostopadłym podaniu Patryk Skura wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Trener w 85 min zmienia naszych dwóch napastników Skure i Wosztyla na Zanjata i Błasińskiego. Była to zmiana  na przytrzymanie piłki w przodzie i danie czasu naszym obrońcą na ustawienie. Mecz kończy się wynikiem 0-3!!! Gratulacje dla zawodników oraz sztabu trenerskiego.

Akcja Jastrzębia 0 - 3 Hubertus Chomentów

Trener: Paweł Piasek

Skład:

Domagała, Baryłkiewicz, Nowak, Marchewka D., Latała, Lutek, Pietrzykowski, Michalski, Derdak, Skura, Wosztyl, oraz Jastrzębski, Krajewski, Błasiński, Zanjat, Kołodziejczyk, Piros, Marchewka R.

autor: ~Miecug 2016-10-11 15:00:59

avatar PROFESOR:):)