Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyszukiwarka

Aktualności

Piłkarskie szachy w Radomiu

• autor: kijasinio, 2017-03-06 22:56

Sparing pomiędzy KS Hubertus Chomentów, a Strażakiem Wielogóra zakończył się remisem 5-5 (3-3).   Obie drużyny będą grały ze sobą już za niecałe 3 tygodnie w lidze i obaj szkoleniowcy od pierwszej minuty wystawili jedenastki, które w całości raczej na pewno nie zagrają w lidze od pierwszego gwizdka.

Mecz pokazał, ze na chwilę obecną to Strażak ma więcej atutów aby pokonać KS w lidze i tylko dzięki dużemu zaangażowaniu naszych piłkarzy mamy szansę na punkty.

Po kilku miesiącach przerwy połowę meczu zagrał Dawid Sekuła i spisał się dobrze. W drugiej połowie zagrał Mateusz Deja i też zagrał poprawnie. Przypominam, ze pierwszy bramkarz Jakub Domagała leczy kontuzję, natomiast Orłowski i Marchewka wyjechali za pracą i nie mogli być na meczu. Równie dobrze spisał się w środku pola powracający po kontuzji Wojciech Andziak oraz Grzegorz Rychlik, który asystował i sam zdobył gola w tym sparingu.