Hubertus Chomentów punktuje z Garbatką

• autor: kijasinio, 2017-08-20 12:37

Pierwsze 3 pkt. zdobyła drużyna z Chomentowa. Po raz trzeci z rzędu wygraliśmy z Plonem Garbatka, tym razem było najtrudniej. Gole dla nas zdobyli Grzmil , Lutek i Skura dwukrotnie.

Łatwo nie było, ponieważ przegrywaliśmy  już 0-2. W ostatniej akcji pierwszej połowy udało się strzelić bramkę kontaktową i to spowodowało, że drużyna uwierzyła w wygraną.

Mecz z serii, który można było przegrać, wygrać lub zremisować. Udało się zdobyć komplet punktów.

Trzeba sobie jasno podkreślić, ze mamy nową drużynę i potrzeba zgrania, bo w sparingach zawsze kilku zarodników, ze względu na wakacje brakowało. Czas gra na naszą korzyść, mamy kim grać, potrzeba zgrania i pracy nad fizycznością, efekty przyjdą.

Super trening będzie juz w środę, zagramy w Pucharze Polski z beniaminkiem IV ligi Drogowcem Jedlińsk, który ostatnio zremisował z Bronią Radom w meczu ligowym. Na pewno szansę dostaną zmiennicy. Szykuje się ciekawe spotkanie i może jak w sparingu wiosną uda się sprawić niespodziankę. Zapraszamy do Chomentowa w środę o godzinie 17.00